Film o św. Michale Archaniele

Rycerz, bohater, święty

Filmowa opowieść o św. Michale Archaniele

Fundacja Królowej Różańca Świętego


Nasza Fundacja stawia sobie za podstawowy cel propagowanie różańca głównie poprzez czasopismo „
Królowa Różańca Świętego” i liczne strony internetowe. Ten cel realizujemy od początku 2012 roku, wydając kolejne numery tego dwumiesięcznika. Czasopismo to rozwija się i dociera do coraz większej rzeszy odbiorców!

Zawsze blisko ze św. Michałem Archaniołem!


Nasze działania sięgają 2002 roku, odkąd podjęliśmy działalność informacyjną o zagrożeniach płynących ze strony okultyzmu, spirytyzmu i ezoteryzmu, głównie poprzez strony internetowe
www.egzorcyzmy.katolik.pl i www.exorcismus.org. W myśl idei naszego patrona, Bartola Longo, podejmujemy też działalność dobroczynną i oświatową wśród więźniów i ich rodzin.

Więcej o naszej fundacji przeczytasz na stronie
www.pkrs.org.pl
Kontakt e-mailowy: kontakt@pkrs.org.pl
Stacks Image 53

Trzy zasady naszych działań


  1. Oparcie na wolontariacie. Wykonujemy większość czynności sam nie wypłacając sobie wynagrodzeń.
  2. Minimalizowanie kosztów. Wszelkie wydatki służą wyłącznie realizacji celów statutowych. Fundacja nie posiada lokalu ani nie ponosi kosztów wynajmu.
  3. Angażowanie darczyńców. Zachęcamy innych do wzięcia udziału we wspólnych akcjach, jak właśnie Anielski Film. Tylko dzięki Darczyńcom nasze działania mają szansę na realizację!

Mimo że Fundacja nie posiada majątku a jej członkowie nie wypłacają sobie wynagrodzeń, to jednak planowane inicjatywy są trudne udźwignięcia. Dlatego zachęcamy Darczyńców do stałego wsparcia naszych działań dowolną, systematyczną ofiarą. Jak nas wesprzeć?